Partnerzy

Klej metakrylowy służy do bardzo mocnego, trwałego i szybkiego klejenia przemysłowego. Ma zastosowanie tam, gdzie połączenie musi charakteryzować bardzo dobra odporność na obciążenia mechaniczne, wpływ warunków atmosferycznych czy oddziaływanie różnych mediów. Klej metakrylowy tworzy niezwykle silne połączenie, zachowując przy tym pewne własności elastyczne dzięki czemu może spajać materiały często bardzo odmienne od siebie - o różnych współczynnikach rozszerzalności. Z tego względu klej metakrylowy Konstruktor 900 jest szczególnie polecany jako klej do aluminium, klej do Dibondu®, klej do liter 3D czy klej do laminatów lub klej metakrylowy do poliamidu, ponieważ doskonale łączy zarówno metale, tworzywa sztuczne, jak i materiały kompozytowe, umożliwiając przy tym w razie konieczności lakierowanie proszkowe części.

czytaj więcej »

Wybierając klej metakrylowy lub klej do aluminium do zastosowania przemysłowego należy przede określić na jakie siły i temperaturę będzie wystawione połączenie, czy będzie się znajdować w środku czy na zewnątrz. Klejów do aluminium dostępnych na rynku jest sporo, ale taki klej musi gwarantować, że połączenie będzie trwałe i przenosiło odpowiednie obciążenia. Równie ważna jest wygodna i precyzyjna aplikacja oraz dostateczna ilość czasu na wykonanie procesu klejenia. Spośród dostępnych klejów metakrylowych trzeba wybrać taki, który będzie gwarantował optymalne rezultaty dla danej konstrukcji. Więc od teraz jeśli nie wiesz czym kleić aluminium, wybierz klej metakrylowy. Tego typu kleje można zastosować w wielu dziedzinach przemysłu m.in. można je zastosować jako klej do laminatów czy klej do Dibondu®.

Wysoka jakość - przystępne ceny. Wysyłka od 1 szt. Realizacja zamówienia: 1 dzień roboczy. Zamówienia: tel.: 34 365 88 78 lub info@megaloc.pl