O nas

MEGALOC kleje i aerozole przemysłowe

MEGALOC oferuje wyspecjalizowane produkty chemii technicznej dla przemysłu. Nasz asortyment charakteryzuje wysoka i przede wszystkim stała jakość dostaw co ma kluczowe znaczenie dla planowania i ciągłości produkcji. Równie ważna jest czysta, prosta i ekonomiczna aplikacja. W tym względzie obok tradycyjnych, wprowadziliśmy nowoczesne rozwiązania dozujące, które w znacznym stopniu pozwalają ograniczyć straty produktu podczas użytkowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- kleje cyjanoakrylowe
- produkty anaerobowe
- kleje i uszczelniacze jednoskładnikowe
- kleje i uszczelniacze dwuskładnikowe
- pasty wysokotemperaturowe
- taśmy klejące i izolacyjne
- aerozole techniczne

Mając na względzie kompleksową obsługę klientów ofertę tę stale wzbogacamy o nowe rozwiązania. Naszym celem jest uzyskanie pozycji wiarygodnego partnera handlowego i niezawodnego dostawcy chemii technicznej dla przedsiębiorstw z wielu branż. Chcemy to osiągnąć poprzez innowacyjność, szybkość działania oraz wysoki poziom obsługi. Z każdym klientem pragniemy budować długoterminowe relacje biznesowe w oparciu o wzajemne zaufanie i dążenie do obopólnych korzyści.

Wysoka jakość - przystępne ceny. Wysyłka od 1 szt. Realizacja zamówienia: 1 dzień roboczy. Zamówienia: tel.: 34 365 88 78 lub info@megaloc.pl