Partnerzy

Kleje do gwintów Megaloc umożliwiają skuteczne zabezpieczanie wszelkiego rodzaju śrub, szpilek i nakrętek. Dobrze wypełniają luz gwintu, uszczelniają i zabezpieczają przed korozją. Klej do gwintów utwardza się w temperaturze pokojowej, po skręceniu połączenia (gdy następuje odcięcie dostępu powietrza), tworząc wewnątrz gwintu wytrzymałe termoutwardzalne tworzywo odporne na drgania i wibracje.

czytaj więcej »

Aby odpowiednio zabezpieczyć każdy gwint, wykorzystanie kleju do gwintów będzie odpowiednim sposobem by zabezpieczyć śruby przed odkręceniem. Klejami do gwintów najczęściej zabiezpiecza się śruby, od których zależy bezpieczeństwo. Nasze kleje do gwintów można wykorzystywać zarówno w przemyśle jak i motoryzacji czy także w gospodarstwach domowych. Połączenia gwintowane to popularny sposób łączenia różnych elementów, a niektóre gwinty mają zastosowanie w bardzo newralgicznych miejscach, dlatego zastosowanie odpowiedniego kleju do gwintów ma bardzo ważne znaczenie dla bezpieczeństwa czy także zniwelowania luzów w gwincie.

Zabezpieczanie gwintów śrub - ciekawostki

Wysoka jakość - przystępne ceny. Wysyłka od 1 szt. Realizacja zamówienia: 1 dzień roboczy. Zamówienia: tel.: 34 365 88 78 lub info@megaloc.pl